František - veštec, ktorý nikdy neklame

 

1. Kde, kedy a ako sa to všetko začalo?

Všetko to začalo ešte v čase navštevovania základnej školy. Všimol som si, že mi takmer dokonale funguje intuícia – predvídal som veci, o ktorých iní ani len nesnívali. Jednoducho povedané – vedel som, čo sa stane. Začal som sa väčšmi zaujímať aj o svet anjelov. V čase ukončovania základnej školy som  bol už vlastníkom mojich prvých tarotových kariet a začal som skúmať ich symboliku a významy.

 

2. S akými témami alebo otázkami ťa najčastejšie kontaktujú klienti?

Môžem povedať, že tém je naozaj neúrekom. Najčastejšie  sa však stretávam s otázkami v oblasti citového života. Frekventovanými otázkami zo strany klientov sú napríklad tieto: Kedy stretnem duchovného partnera? Kedy sa rozvediem a príde mi ešte nový partner do života? Podvádza ma polovička?

Okrem toho som odborník na diagnostiku zdravia a hľadanie alternatívnych prístupov pri riešení zdravotných neduhov.

 

3. Aké pomôcky využívaš pri veštení?

Pri práci využívam hlavne intuíciu. Samozrejme, spoločnosť mi robia aj pomôcky. Na prvom mieste sú moje milované tarotové karty. Okrem toho však využívam aj automatickú kresbu, minerály, kolorterapiu a kyvadlo.

 

4. Si známy tým, že dávaš jasné a presné odpovede. Majú to ľudia radi?

Áno, samozrejme, moji klienti ma vyhľadávajú práve preto, že im dokážem poskytnúť presné odpovede. Je pravda, že niektorí sa na začiatku boja, ale pri opakovanej spolupráci so mnou zistia, že pravda je vždy lepšia ako motanie medových motúzov. Mám rád striktné odpovede, a nie tápanie v tme. Aj z toho dôvodu neodkladám karty ani na jeden jediný deň. Stále ukrývajú obrovské množstvo tajomstiev, ktoré chcem odhaliť, aby som mohol ľuďom odovzdávať čo najpresnejšie odpovede.

 

5. Spomínaš si na príhodu, keď si vďaka vešteniu zachránil klientovi život?

Myslím si, že každý dobrý odborník z našich „vôd“ sa stretol už aj s takýmto ťažkým prípadom. Pravidelne ma kontaktujú ľudia, ktorí už nezvládajú nával životných alebo povedzme karmických skúšok a upadajú na dno. Mojou úlohou je okrem veštenia aj pomáhať takýmto osobám a ukázať im zmysel a význam ich cenného života. Spomínam si na prípady, keď sme klientom pomohli  predísť autonehodám. Zachránil som tiež niekoľko ľudí, ktorí chceli spáchať samovraždu. Pomohol im duchovný dialóg.

 

 

6. Venuješ sa aj liečeniu, aké techniky pri uzdravovaní tela a duše používaš?

Nemám žiadne špeciálne techniky. Jednoducho chcem klientovi pomôcť, a tak mu pošlem univerzálnu energiu. V spolupráci a anjelmi a kozmickými bytosťami sa vesmírna a uzdravujúca energia dostane tam, kde ju daný človek potrebuje. Pokiaľ má ezoterik v sebe lásku a chce niekomu úprimne pomôcť, v duchovnom živote žiadne hranice ani prekážky neexistujú. Pri liečení si pomáham vhodne zvolenými minerálmi a farbami, ktoré ešte viac povzbudia mnou zasielanú energiu.

 

7. Bývaš aj hosťom v televíznych reláciách so živým veštením. Ako vlastne funguje veštenie alebo liečenie na diaľku?

Funguje na rovnakom princípe ako liečenie a veštenie osobne. Ide o silnú energetickú prácu, ktorú treba vhodne naprogramovať. Je jedno, či niekomu pomáhate priamo, teda z očí do očí, alebo na diaľku. Podstatná je úprimná snahať vyriešiť jeho problém.

 

8. Poznáš svoje minulé životy? Venoval si sa v nich tiež ezoterike alebo duchovnu?

Áno, poznám svoje minulé životy. Podľa toho, čo viem, som na tejto planéte už veľmi, veľmi  dlho. Aj v minulých životoch som sa určite venoval ezoterike a mágii – zrejme ako mocná čarodejnica. Dokonca to bolo na rôznych miestach tejto zeme. Šokujúci je zážitok z minulého roka, keď som   dokonca stretol svojho vraha z mojej poslednej inkarnácie. Musím vám povedať, že to bol veľmi silný zážitok, a to pre nás oboch.

 

9. Vyčerpáva ťa energetická pomoc ľuďom? Ak áno, kde a akým spôsobom získavaš stratenú vitalitu?

Duchovná práca veľmi vyčerpáva, kto to nezažil, nepochopí ani neuverí. Už samotné veštenie a hľadanie odpovedí je energeticky náročné, o liečení nebudem radšej ani hovoriť. Párkrát sa mi stalo, že som po liečení  musel ísť ihneď do postele. Aj televízne vysielanie je únavné.

Stratenú energiu naberám v meditácii, keď kozmickú energiu doprajem samému sebe. Okrem toho chodím často do prírody..

 

10. Ako ťa môžu ľudia kontaktovať? Pracuješ osobne, mailom alebo po telefóne?

Zákazníci ma môžu kontaktovať  telefonicky, mailom, sms správou alebo prostredníctvom mojej webovej stránky  www.vestecfrantisek.webnode.sk, kde sa nachádza kontaktný formulár. Vo väčšine prípadov pracujem prostredníctvom telefonickej konzultácie alebo mailom. V niektorých prípadoch aj osobne.

 

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574