Zvuky privolajú anjelov

 

 

Naplňte svoj byt alebo dom pozitívnou, priam anjelskou energiou! Pomôže zvonkohra, ktorú starí Číňania používali už pred 3500 rokmi. Slúžila na získavanie blahobytu a šťastia.
Magické zvonkohry sa nachádzali zväčša na dvoroch kráľov a šľachticov. Bežní ľudia k nim prístup nemali. Zvonivý hudobný nástroj sa pôvodne skladal z 3 zvonov, časom ich počet pribúdal. Vynálezcovia zvonkohier tvrdili, že čarovné zvuky priťahujú dobrých duchov, ktorí človeku splnia všetko, po čom túži.
Zvonkohru umiestňujeme najčastejšie nad okno. Keď sa do nej "oprie" vánok alebo čerstsvý vzduch, vydáva zvonivé tóny. Tie čistia príbytok od negatívnych energií, ale zároveň vháňajú pozitívne vibrácie aj do fyzického či éterického tela človeka.
V spálni navodzuje dobrý a kvalitný spánok, v pracovni sa postará o posilnenie kariéry a prítok financií.
Zvonkohry bývajú vyrobené z rôznych materiálov - kovu, dreva, skla, keramiky, mušlí či vzácnych minerálnych kamienkov. Zvuk by mal znieť čisto a príjemne. Pokazené zvonkohry z príbytkov odstráňte, pretože namiesto dobrých duchov môžu priťahovať neprajné a zákerné entity.

*Náš tip
Silné vibrácie vydávajú zvonkohry vyrobené z achátových plátkov. Vo všeobecnosti platí, že minerálny kameň achát má silné uzemňujúce schopnosti a z človeka dokáže "vytiahnuť" všetky existenčné starosti a otázniky. Ak sa teda často trápite pre peniaze, prácu alebo kariéru, achátová zvonkohra je pre vás ako stvorená. Ponorte sa do meditácie, počúvajte zvonivé tóny achátových plátkov a vaše telo zrazu naplní pokoj, harmónia, odvaha a vitalita.

 

Anjelské energie privoláva aj triangel - magický hudobný nástroj bez histórie. Fakty spojené s jeho vznikom sú zahalené rúškom tajomstva a zrejme nik netuší, kto triangel vynašiel. Hovorí sa, že ide o anjelský hudobný nástroj, ktorý vraj na Zem zoslali svetelné bytosti, aby sa ľudia pomocou zvonivých tónov spájali s anjelskou ríšou. Na európskom území sa začal triangel používať v 15. storočí, vyrába sa z oceľových prútov. Jeho jasný a cengavý tón neurčitých výšok dáva orchestru originálny strieborný lesk.
Ak ho použijete v domácnosti, do izieb začne vďaka zvonivým tónom nádherných frekvencií prúdiť dobrá energia "čchi". Ideálne je triangel použiť v každom rohu domácnosti. Stačí sa tam postaviť a "cinknúť" paličkou na hudobný nástroj.  Zvuk vyženie z kútov temné energie.
Triangel sa v novodobých liečebných technikách používa aj na uzdravovanie tela. Vysokofrekvenčné zvuky vnikajú tak, že sa do triangla "naráža" špeciálnymi minerálnymi kameňmi. Tóny následne uzdravujú konkrétne časti tela.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574