Zázračné vykurovadlá - pritiahnu zdravie i peniaze

 

 

Každá vôňa v nás vytvára určité pocity a dojmy. Z príjemných aróm máme dobrú náladu, zapachájúcim vôňam sa zďaleka vyhýbame. Už starí Egypťania vedeli, že všetky vône vibrujú a podľa toho do nášho života čosi priťahujú alebo to, naopak, odpudzujú. V minulosti slúžila vonná mágia na lákanie bohov, ktorí mali zabezpečiť blahobyt, šťastie, zdravie či lásku. Egypťania pálili trikrát denne živice alebo špeciálne zmesi, z ktorých sálal aromatický dym. Verili, že práve vône skrášlia ich životy, pritiahnu hojnosť a ochránia pred škodcami a neprajníkmi.

Od obdobia starého Egypta prešli dlhé roky, no vône z našich životov nezmizli. Práve naopak - rozmach spirituality a duchovna vonnú mágiu podporuje a rozširuje. Existujú rôzne spôsoby, ako prevoňať príbytky či kancelárie. K dispozícii sú vonné tyčinky, prášky a kužely, ale aj klasické kadidelnice, z ktorých sa pri správnom použití šíri kúzelný dym.

Použitie vonných paličiek je jednoduché - stačí si kúpiť stojan a tyčinku v ňom zapáliť. Prípadne ju môžete zapichnúť do kvetináča. Pri kadidelniciach je postup zložitejší. Na spodok nádoby umiestnite piesok. Ideálne je, ak obsahuje čiastočky minerálnych kameňov ako krištáľ alebo ametyst, a to kvôli tomu, aby sa vonné vibrácie rýchlejšie uvoľňovali do priestoru. Na piesok položte drevený uhlík - najlepšie taký, ktorý obsahuje síru, aby sa lepšie rozhorel. Posledným krokom je umiestnenie vonnej látky na rozhorúčený uhlík. Vyberte si takú, ktorá je vášmu nosu príjemná, alebo takú, ktorá z hľadiska svojich účinkov spĺňa vaše predstavy. Samozrejme, pri magických úkonoch buďte opatrný, pretože iskra niekedy preskočí aj mimo kadidelnice. Majte ju preto vždy pod dozorom.

*Vône, ktoré uzdravujú
- Migrény, bolesti hlavy, ťažká psychika - lotosový kvet
- Dýchacie ťažkosti, oslabená imunita - eukalyptus, borovica, šalvia
- Problémy so srdcom, tlakom a tepom - ruža
- Tráviace ťažkosti - levanduľa, rozmarín
- Choroby genitálií alebo močového traktu - santalové drevo, ylang ylang
- Boľavé nohy, ruky a chrbtica - cédrové drevo, klinčeky

*Vône, ktoré priťahujú peniaze a blahobyt
Bergamot, mandle, škorica, rumanček, aloe

*Vône na odháňanie zlých síl a negatívnych energií
- Ochrana pred čiernou mágiou - benzoe, jazmín
- Vyháňanie duchov a logárd /energií strachu/ - jalovcové bobule
- Ochrana pred negativizmom - citrón

*** Špeciálny uzdravovací rituál ***
Ak chcete do svojho príbytku vniesť uzdravujúcu energiu, ktorá dá "stopku" všetkým vírusom, bacilom a chorobám, namiešajte si unikátnu vonnú zmes. Na uhlík položte trocha kadidla, kúsok usušeného jablka a posypte to škoricou. Aromatický dym vytvorí na 24 dní okolo vášho domu alebo bytu ochranný liečivý "štít".

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574