Voda žije!

 

Už Leondardo da Vinci povedal: "Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi". Skutočne, vzácna tekutina sa stará o to, že žijeme. S vodou sa stretávame od počatia až do posledného dňa života. Pokrýva 70 % povrchu našej planéty a zároveň tvorí približne tri štvrtiny ľudského organizmu.
Voda je dôležitejšia ako jedlo. Pokým bez stravy vydržíme približne 2 mesiace /ľudia so silnými meditačnými schopnosťami aj dlhšie/, no bez vody sotva 10 dní.
V posledných rokoch sa voda skúma nielen z hľadiska jej fyzických vlastností; bádatelia a ezoterici zisťujú, že životadarná tekutina je mimoriadne inteligentná - prenáša energie, myšlienky, vibrácie a frekvencie. Okrem toho mení svoju štruktúru v závislosti od toho, kto s ňou narába a aké má pri tom pocity. Podľa vedca Masaru Emota má voda vždy iné kryštáliky. Tie odhaľoval pod citlivým mikroskopom. Nádherné a súmerné kryštály tvorí tekutina vtedy, keď sa v jej blízkosti odohrávajú pozitívne udalosti a hovoria pekné a príjemné slová. Voda má rada aj pokojnú hudbu a modlitbu. Naopak, kryštáliky sa deformujú pri negatívnych emóciách a myšlienkach, divokej muzike a škaredých či vulgárnych slovách. Špecialisti preto prišli k zaujímavému záveru: voda sa dá dobíjať - aj pozitívne, aj negatívne - a na tomto základe potom človeku buď pomáha a lieči ho, alebo mu škodí.
Energetizovať vodu si môžete aj v domácom prostredí. Stačí vám krčah s čerstvou vodou a konkrétna predstava, akou energiou chcete tekutinu dobiť. Povedzme si želáte "vyčarovať" uzdravujúcu vodu, ktorá pomôže vášmu chorému srdcu. Na papier napíšte svoje úprimné želanie: "Prajem si, aby táto voda uzdravila moje srdce. Trápi ma vysoký krvný tlak." Papier nalepte na džbán s tekutinou - tak, aby napísaný text smeroval dovnútra. Hoci to znie zvláštne, voda si vaše želanie "prečíta" a na tomto základe sa zenergetizuje vo váš prospech. Tekutinu nechajte pracovať celú noc a na druhý deň vzácny mok popíjajte. Budete prekvapený - pozitívne výsledky na seba nenechajú dlho čakať.
Ak sa vám zdá tento "rituál" zvláštny alebo úsmevný, siahnuť môžete po minerálnych kamienkoch, ktoré na noc ponoríte do krčahu s vodou. Každý minerál má svoju silu, ktorú si voda "vytiahne" a následne sa premení na uzdravujúcu tekutinu. Tu je zoznam minerálov a konkrétna indikácia:

pohybový aparát - ruky, nohy, kosti, kĺby, chrbtica: achát
urogenitálny trakt - ženské i mužské orgány, močové cesty, mechúr, obličky: karneol
tráviaci trakt - žalúdok, žlčník, pečeň, slezina: citrín
kardiovaskulárny systém - srdce, cievy, tlak, tep: jadeit
dýchacie cesty: akvamarín
zmyslové orgány - oči, uši, ústna dutina: sodalit
hlava a psychika: krištáľ alebo ametyst
/Upozornenie: každý kamienok si pred ponorením do džbánu umyte pod tečúcou vodou!/

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574