Veštecké tajomstvá sú prezradené! Naučte sa nazerať do budúcnosti

 

 

Ak by ste v encyklopédiách alebo iných múdrych knihách hľadali informácie o histórii veštenia, zrejme by ste sa dopátrali k rozporuplným údajom. Áno, rôzne pramene pracujú s rôznymi teóriami. Niektorí hovoria, že prvé snahy o nazeranie do budúcnosti sa zrodili v starom Egypte. Iní vravia o Indii, Číne, či dokonca oblasti severného pólu. Odhaliť skutočnú pravdu je zložité, keďže nejestvujú žiadne uchopiteľné a jasné dôkazy. S presnosťou však dokážeme určiť základné metódy vykladania osudu. Azda najrozšírenejšou technikou sú karty – či už tarotové, tarokové, cigánske, kiprové, anjelské alebo takzvané Lenormandy. Nazerať za brány budúcnosti sa dá aj pomocou krištáľovej gule, kávovej usadeniny, čiar na dlani či komunikácie s duchovným svetom, ktorý magické informácie odovzdáva pomocou média pozemskej ríši.

Ak si myslíte, že predvídanie budúcich udalostí majú v rukách iba vyvolení, ste na omyle. Nazerať za tajomnú oponu „futúra“ môže každý. Chce to vieru, snahu, aktivitu, lásku v srdci a cvik. Naučte sa používať základné veštecké metódy práve teraz. Ale pozor! Do budúcnosti nazerajte iba s dobrými úmyslami. Len čo by ste chceli získané údaje zneužiť vo svoj prospech alebo proti inej osobe, duchovná sféra si vezme svoju krutú daň – o spirituálne schopnosti prídete. A to v plnej miere a navždy!

 

*Vyložte si „veľkoarkánske“ karty

Tradičné tarotové karty pozostávajú z dvoch častí – veľkej a malej arkány. Ak ste začiatočníci, pokojne si vystačíte s takzvanými „veľkoarkánskymi“ kartami. Je ich dovedna 22. Na trhu existujú v rôznych podobách i vyobrazeniach. Každý autor pristúpil k ich stvárneniu svojsky, no základný význam ostáva stále rovnaký. Predpovedanie budúcnosti pomocou karát je viac-menej jednoduché. Karty premiešajte a požiadajte Svetlo a svoje Vyššie Ja o spoluprácu. Tento akt je dôležitý preto, aby ste z duchovného sveta získali korektné, pravdivé a objektívne odpovede. Svetlo totiž pri veštení nikdy neklame. Položte svoju otázku. Mala by byť konkrétna, presná a jasná. Nepýtajte sa „omáčkovo“, ale rázne. Vyložte ľubovoľný počet kariet. Niekomu postačí jediná, iný potrebuje mať „anjelských obrázkov“ viac. Nezamerajte sa len na základný význam danej karty, ale odpoveď skúste nájsť aj vo vyobrazení. Mnohé taroty vynikajú krásnym umeleckým stvárnením, ktoré ponúka hĺbkový pohľad do riešeného problému.

 

Význam kariet veľkej arkány:

0 – Blázon: nové začiatky, začať od nuly, životný reštart

1 – Mág: tvorivý prístup k životu, aktivita, dynamika, ale aj pozitívny vzťah k ezoterike

2 – Veľkňažka: ženský princíp, duchovno, spiritualita, intuícia, v istých prípadoch dominantná žena, ktorá má tendenciu riadiť svet

3 – Cisárovná: materstvo, starostlivosť, ochranný princíp

4 – Cisár: otcovstvo, materiálne záležitosti, blahobyt vo všetkých rovinách

5 – Veľkňaz: božský princíp, univerzálna pravda, osudové záležitosti

6 – Milenci: zamilovanosť, láska, stretnutie karmického partnera, v istých prípadoch aj nevera

7 – Voz: napredovanie, posun, aktivita, správne smerovanie, ale aj cesta ako taká

8 – Sila: energia, dynamika, dobré životné obdobie

9 – Pustovník: samota, izolácia, ponorenie sa do meditácie, ale aj vzdelávanie

10 – Koleso osudu: životné zmeny, zásadné zvraty, ktoré ale môžeme ovplyvniť svojím prístupom

11 – Spravodlivosť: zavŕšenie istej životnej cesty v zmysle motta „Ako si zasial, tak budeš žať“

12 – Obesenec: stagnácia, nehybnosť, ale aj zviazanosť či manipulácia

13 – Smrť: zásadná životná zmena, koniec istého osudového obdobia

14 – Miernosť: uzdravenie, anjelská pomoc, utiekanie sa k duchovnu

15 – Diabol: neresti, hriechy, zloba, ovládanie druhých, nesloboda

16 – Veža: bolestivý, ale nevyhnutný zvrat v živote, prelomenie doterajších životných „štruktúr“

17 – Hviezda: šťastné obdobie, mimoriadne priaznivé správy na ceste

18 – Mesiac: život v ilúzii, udalosti sa odohrajú úplne inak než očakávame

19 – Slnko: radosť, šťastie, optimizmus, pozitívne naladenie

20 – Posledný súd: znovuzrodenie, ukončenie istej etapy a vstup do etapy novej, Božia spravodlivosť

21 – Svet: šťastný koniec, uzdravenie všetkých oblastí života

...

*Nazrite do magickej gule

Keď si kúpite magickú guľu, meditujte s ňou, rozprávajte sa s ňou. Guľa by mala byť číra, teda bez puklín. Nemusí byť vyrobená priamo z krištáľu, dobre poslúži aj sklenený mystický predmet. Pred prvým použitím by ste mali guľu očistiť. Najskôr pod tečúcou chladnou vodou, potom nad plameňom sviečky. Dôkladne ju vyčistite, aby sa ligotala - najlepšie látkou z prírodných vlákien. Rozprestrite si šatku, ideálne čiernu, guľu na ňu položte. V špecializovaných predajniach dostať aj stojany na krištáľové gule.

Zadívajte sa do gule. Nestačí "bežný" pohľad, pozerajte sa akoby cez gulu, rozostrite pritom zrak. Po pár minútach by vám predmet mal zdeliť tajomstvo. Všetko sa to začne akoby zahmlením gule. Vytvorí to dojem, že sa do vešteckého objektu dostala mliečna para. Ak zotrváte v pozorovaní, para sa rozplynie a za ňou sa vynoria obrazce. Nemajte pri tomto magicom úkone strach. Nezabúdajte, že strach je pri veštení a nazeraní do sveta medzi nebom a zemou tým najhorším nepriateľom. S guľou sa hrajte, robte to s potešením. Pri prvých veštbách vám guľa bude ukazovať to, čo považuje za vhodné. Možno uvidíte seba samých, svoje nedostatky, na ktorých by ste mali popracovať. Guľa to však nevyjaví z pocitu škodoradosti alebo zákernosti. Práve naopak. Sily a energie, ktoré veštenie sprevádzajú - a toto pravidlo platí vždy a všade - sú dobrotivé a nápomocné. Chcú, aby ste sa zdokonaľovali, rástli, a predovšetkým milovali seba samých.  S láskou v srdci sa životné odpovede pre seba i blízkych hľadajú oveľa ľahšie.

Guľu a jej proroctvá rešpektujte, berte si z nich to najlepšie. Keď „zmúdriete“ vyššie sily vám umožnia nazerať do vnútra iných ľudí, sledovať deje minulé, ale aj nahliadať to budúcnosti. Čím viac budete s krištáľovou guľou pracovať, tým viac vám prezradí. Jej možnosti sú neobmedzené, jej sila neprekonateľná. Skúsení mágovia pracujúci s guľou tvdia, že ak postúpite na vyššiu úroveň, prostredníctvom predmetu budete môcť nazrieť aj za hranice nášho sveta. Spoznáte životy a existencie, o akých sa radovým ľuďom ani nesníva.

Guľu raz za čas poumývajte pod tečúcou vodou, nabite ju na slnku a poďakujte sa jej za všetky „služby“, ktoré vám poskytuje.

...

*Vyskúšajte anjelskú numerológiu

Numerológia ako taká pracuje s číslami. Tvrdí, že práve cifry určujú náš život – minulosť, prítomnosť i budúcnosti. Kvalitný numerológ dokáže z dátumu narodenia vyčítať vaše povahové črty, najzávažnejšie problémy, ktoré počas života riešite, zdravotný stav, minulé životy, ale aj to, čo pre vás v budúcnosti nachystal osud. Okrem klasickej numerológie existuje aj numerológia anjelská, ktorá je ešte len v „plienkach“. Vďaka nej viete zistiť, čo vás v ten či onen deň čaká a ktorá anjelská bytosť stráži práve v danom momente vaše kroky.

Z výkresu vystrihnite 9 kartičiek rovnakej veľkosti. Na každú z nich napíšte jedno číslo – od 1 do 9. Požiadajte o pomoc Svetlo a svoje Vyššie Ja. Každé ráno si vytiahnite jednu kartičku. Ukáže vám, čo vás čaká a čo neminie.

-        Deň číslo 1 – Čím viac aktivity vyviniete, tým viac toho dosiahnete. Nebrzdite sa, choďte si za svojimi cieľmi. Kľúčová farba je červená. Osobný archanjel Uriel.

-        Deň číslo 2 – Pasívny deň, počas ktorého by ste nemali robiť unáhlené závery. Buďte trpezlivý, tolerantný a diplomatický. Počúvajte okolie, dobre vám poradí. Kľúčová farba oranžová, osobný archanjel Jofiel.

-        Deň číslo 3 – Zábavný a spoločenský deň. Veľa sa smejte, radujte, rozdávajte úsmevy. Kľúčová farba žltá, osobný archanjel Uriel.

-        Deň číslo 4 – Energický deň vhodný na prácu, budovanie kariéry a vytváranie nových kontaktov. Kľúčová farba zelená, osobný archanjel Rafael.

-        Deň číslo 5 – Tajomný deň plný prekvapení. Môžu nastať nečakané zmeny, ale všetky budú v konečnom dôsledku priaznivé. Kľúčová farba modrá, osobný archanjel Michael.

-        Deň číslo 6 – Čas na životnú „inventúru“. Poupratujte v hlave i v domácnosti. Zbavte sa starých a nepotrebných vecí či myšlienok. Kľúčová farba biela, osobný archanjel Gabriel.

-        Deň číslo 7 – Deň ticha a meditácie. Buďte sami so sebou a rozjímajte. Aktivita sa nevyplatí. Kľúčová farba zlatá, osobný archanjel Metatron.

-        Deň číslo 8 – Deň lásky. Pracujte na sebaláske alebo choďte do spoločnosti, aby ste našli svojho osudového partnera. Investovať môžete aj do krásy a estetiky. Kľúčová farba ružová, osobný archanjel Chamuel.

-        Deň číslo 9 – Zakončovací deň. Uzatvorte všetko, čo vás dosiaľ ťažilo. Do nových projektov sa nepúšťajte, nedopadli by dobre. Kľúčová farba fialová, osobný archanjel Zadkiel.

...

*Oprášte tradíciu čítania budúcnosti z kávovej usadeniny

Veštenie z kávy pochádza zo starej Číny. Pri čítaní budúcnosti z usadeniny je potrebné dodržať zopár pravidiel:

1. Kávu zalejte na trikrát horúcou vodou tak, aby sa na povrchu vytvorila lákavá pena. Cukor ani mlieko nepoužívajte.

2. Do pitia kávy sa pustite až po vyslovení želania, aby nápoj odhalil vašu budúcnosť. Čierny mok "stiahnite" na 7 dúškov, aby dolu ostala len usadenina. Šálkou zatočte tri razy v smere hodinových ručičiek a opatrne ju preklopte na tanierik.

3. Počkajte 30 minút, šálku s uschnutou usadeninou prevráťte do pôvodného stavu a zahľaďte sa do výjavov, ktoré vám nápoj ponúka. Fantázii sa medze nekladú. Ak ste vnímavý človek, odpoveď na otázku istotne dostanete. Na dne šálky hľadajte postavy, zvieratá, symboly, ale aj konkrétne situácie.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574