Tajomstvo polôh odhalené - ako spíme, takí sme

 

 

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo spíte v takej či onakej polohe? To, či ležíte na bruchu, alebo ste skrútený do "klbka" ako embryo, nie je náhoda. Každá poloha je odrazom vášho charakteru alebo skrytých povahových čŕt.

*Embryonálna oloha
Už pomenovanie tejto polohy prezrádza, že človek v nej ležiaci hľadá bezpečnosť a istotu. Akoby bol stále spojený s pupočnou šnúrou. Zväčša ide o uzatvoreného človeka s intenzívnym citovým životom. Z hľadiska zdravia by si mal dávať pozor na žalúdok, urogenitálny trakt, srdce a psychiku.

*Poloha na chrbte
Ľudia, ktorí spávajú v tejto polohe, sú väčšinou nepokojní a disharmonickí. Mávajú sklon k nervozite, ktorú prenášajú aj na svoje okolie. Bojujú s pocitom, že všetko je nedokonalé - vrátane ich samých. V zdravotnej sfére by si mali dávať pozor na chrbticu a hrubé črevo.

*Poloha na bruchu
Táto pozícia v sebe nesie dávku egoizmu. Človek, ktorý v nej spáva, myslieva viac na seba než na ostatných. Máva pocit, že všetko mu patrí a jeho rozhodnutia sú tie najsprávnejšie. Z hľadiska zdravia by mal ustriehnuť imunitu, žalúdok a pečeň.

*Poloha na boku
Kto leží v tejto polohe, patrí k ohľaduplným ľuďom. Nechýba mu tolerancia a empatia. Vie byť súcitný a pozorný. V niektorých prípadoch prezrádza, že osoba je prehnane skromná a zdržanlivá. V oblasti zdravia pozor na dýchacie cesty, ale aj dolné končatiny.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574