Spoznajte duchovné kompetencie mocného archanjela MichaelaČlovek duchovne rastie. Čoraz viac z nás si uvedomuje, že základom toho, aby ľudstvo prežilo, je šírenie čistej lásky. Spirituálny pokrok spoločnosti "aktivizuje" anjelov, ktorí sa pri "pozemšťanoch" zdržiavajú v oveľa silnejšej intenzite. Vo svete - Slovensko nevynímajúc - narastá počet jasnovidcov a energo-terapeutov, ktorí komunikujú so "svetelnou ríšou", získavajú posolstvá a správy od anjelov či archanjelov a sprostredkúvajú ich bežným ľuďom. Duchovný rast človeka však nepriťahuje len anjelské bytosti, ale aj démonov z "pekelných sfér". Majú strach, že na Zemi zvíťazí dobro a oni by stratili svoju moc. Preto nás pokúšajú a zvádzajú. Ich vibrácie sú silné a mnohí ľudia im, žiaľ, podľahnú. Nevedome, ale aj vedome. A tam, kde sú pootvárané "démonické kanály", dostáva priestor negatívna energia. Ľudia na seba vzájomne kľajú, šíria nepekné myšlienky či slová, intrigujú, ohovárajú, závidia a klamú. Aj preto sa v spoločnosti často skloňujú pojmy ako "kliatby", "porobeniny" alebo "urieknutia". Všetky typy záporných energií "napĺňajú" v praxi démonické bytosti.

Našťastie, existujú spôsoby, ako dať negatívnym vibráciám "červenú". Pomôže archanjel Michael, jeden z hlavných anjelov, ktorý porazil satana. Aj preto býva vyobrazovaný so zbraňou v ruke a pod nohami má temné bytosti v podobe hadov alebo drakov. Meno Michaela sa niekoľkokrát spomína aj v Biblii. Je patrónom policajtov, hasičov a všetkých tých, ktorí bojujú za pravdu a spravodlivosť. Pomáha aj "duchovným" povolaniam - kňazom, ezoterikom, liečiteľom, jasnovidcom, spisovateľom či umelcom.

 


Základné úlohy archanjela Michaela:

 • ochrana všetkého živého na planéte Zem,

 • boj s diabolskými silami,

 • sprevádzanie duší z pozemského "bytia" do svetla,

 • likvidácia negatívnych blokov a kódov - z fyzického i energetického tela,

 • čistenie kliatieb, urieknutí a "porobenín",

 • "odstrihovanie" biovampírov zo života,

 • "presvetľovanie" aury,

 • vnášanie svetla do temných a neistých situácií,

 • upokojovanie napätých situácií,

 • eliminácia stresu a nervozity,

 • odhaľovanie pravdy,

 • harmonizácia vrchných čakier - komunikačnej, intuitívnej a korunnej,

 • liečenie zdravotných problémov spojených s dýchaním, so zmyslovými orgánmi, hlavou či psychikou.

   

  Typy negatívnych energií, ktoré "zažehnajú" vibrácie archanjela Michaela:

 • Kliatba - môže vzniknúť dvojako - slovom alebo skutkom. Slovná kliatba funguje na báze vyrieknutej negatívne vety. Dá sa povedať, že každé záporné prianie inému človeku je prekliatím. Sila kliatby potom súvisí s intenzitou vypovedaného slova. Prekliatie skutkom sa spája s hriechmi človeka. Každá neresť, každý neduh, každý hriech priťahuje temných duchov, ktorí "okupujú" ľudské telo i dušu a konkrétnej osobe spôsobujú jedno nešťastie za druhým. Osobitnú kapitolu zohráva takzvané "samoprekliatie", keď človek vyšle negatívnu energiu sám sebe. Dôvodom býva nedostatočná sebaláska, sebaúcta, sebahodnota, ponižovanie sa pred inými, sebatrýzeň, sebaľútosť, nespokojnosť s vlastným telom, dlhodobé výčitky. Kliatba máva niekoľkogeneračný charakter, takže sa prenáša z pokolenia na pokolenie.

 • Urieknutie - kedysi sa táto forma kliatby nazývala "z očí". Z toho vyplýva, že ide o poslanie negatívnych vibrácií pohľadom a škaredými slovami, ktoré zákerná osoba priamo vypovie alebo na ne myslí. Zlorečením sa privolávajú démonické energie, ktoré potom urieknutie "napĺňajú" v praxi. Špecifickou formou urieknutia je energetický vampirizmus. Bio-upír sa "napichne" na auru iného človeka a berie si jeho silu a vitalitu.

 • Porobenie - za takzvanými porobeninami je pokus spôsobiť inému človeku fyzické alebo duševné zlo pomocou temných bytostí, ktoré "útočníkovi" prisluhujú. Negatívna energia sa zväčša ukrýva v predmete, ktorý obeť získa od neprajníka. Môže ísť o talizman, šperk, sošku alebo ľubovoľnú vec, ktorá nie je venovaná z lásky, ale zo zlého úmyslu.

   

  Privolávanie archanjela Michaela:

  Mocný anjel je strážcom modrého svetla. Preto ho treba privolávať pri pálení modrej sviečky. V aromalampe páľte santalové drevo, lotosový kvet alebo šalviu. Stačí vysloviť jeho meno a on okamžite "vyštartuje" na pomoc. Michaela žiadajte o odstránenie akéhokoľvek zla alebo nezdaru zo svojho života. Čím čistejšia a úprimnejšia bude vaša prosba, tým rýchlejšie "zaúčinkujú" anjelské esencie.

   

  Meditácia s archanjelom Michaelom:

  Pohodlne si sadnite alebo ľahnite a zatvorte oči. Požiadajte o pomoc Najvyššie svetlo. Predstavte si, ako sa k vám z nebies spúšťa mohutný "oblak" jasného modrého svetla. Je to svetlo mieru. Okolo vás vytvára ochrannú vrstvu, vďaka čomu nadobudnete pocit istoty a stability. Predstavujte si, ako sa do modrého svetla obaľujú vaše nohy, lonová oblasť, brucho, hrudník, ruky i hlava. Napokon vás celého zahalí upokojujúci modrý "závoj". Precíťte, ako z vás odchádzajú všetky strachy a obavy. Vašou súčasťou je teraz mocná anjelská sila, odvaha a nebojácnosť. Nadobúdate pocit, že Zem je bezpečné miesto na život.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574