Programovanie vody – živel plní priania, odplavuje starosti a čistí energo-choroby

 

 

Voda má nadpozemskú moc! Vďaka nej môžeme zhmotňovať svoje priania, „vháňať“ do organizmu uzdravujúcu energiu, nazerať do budúcnosť alebo praktizovať rozmanité čary. Čoraz viac vedcov i ezoterikov zisťuje, že „tekutý živel“ je mimoriadne inteligentný – prenáša myšlienky, vibrácie a frekvencie. Spája pozemskú ríšu so svetom duchovna, takže je „interdimenzionálnym“ sprostredkovateľom údajov. Zrejme aj preto sa voda odpradávna používala na spirituálne a magické účely. Základom je vedieť, ako si tento živel „skrotiť“ a správne naprogramovať.

 

*Spravte si uzdravujúcu vodu

Liečebný „vodný rituál“ je jednoduchý. Stačí vám krčah s čerstvou vodou a konkrétna predstava, akou uzdravujúcou energiou chcete tekutinu dobiť. Ak vás trápia napríklad kardiovaskulárne ťažkosti – vysoký krvný tlak, poruchy tepu alebo zlá zrážanlivosť krvi – na papier napíšte svoju úprimnú prosbu pre vodu: „Uzdraviť srdce“, „Znížiť tlak“ alebo „Upraviť tep“. Papier nalepte na džbán s tekutinou - tak, aby napísaný text smeroval dovnútra. Hoci to znie zvláštne, voda si vaše želanie "prečíta" a na tomto základe sa „aktivuje“ vo váš prospech. Tekutinu nechajte pracovať celú noc a na druhý deň liečivý mok popíjajte.

Uzdravujúcu tekutinu možno vyrobiť aj „vylúhovaním“ minerálnych kameňov vo vode. Dôležité je vedieť, ktorý kamienok na čo slúži. Každý minerál má svoju silu, ktorú si vodná inteligencia"vytiahne" a následne „vyčaruje“ uzdravujúcu tekutinu.

Vzácny kamienok nechajte pôsobiť v krčahu s vodou aspoň 30 minút, potom tekutinu popíjajte. Tu je zoznam minerálov a konkrétna indikácia:

Achát – problémy s pohybovým aparátom

Oranžový kalcit – urogenitálne ťažkosti

Tigrie oko – poruchy trávenia, prekyslenosť organizmu

Ruženín – kardiovaskulárne problémy

Apatit – imunita, ťažkosti s dýchacím aparátom

Ametyst – psychické neduhy, stres, migrény

 

Uzdravujúcu vodu si môžete vyrobiť aj priamo v sprche. Postavte sa pod prúd životadarnej tekutiny a predstavujte si, ako vám telo obmýva farebná voda. Každý odtieň má iné uzdravujúce účinky:

-        Červená farba – pohybový aparát, hrubé črevo, konečník

-        Oranžová farba – pohlavné orgány, močový trakt, obličky

-        Žltá farba – žalúdok, žlčník, pečeň, slezina, pankreas

-        Zelená farba – srdce a cievy

-        Modrá farba – dýchacie cesty, imunita, zmyslové orgány

-        Biela farba – psychika, mozog, spánok

 

*Vyskúšajte vodnú mágiu

Voda dokáže splniť akékoľvek prianie. Neveríte? Vyskúšajte špeciálny programovací rituál. Potrebujete pohár – čistý a bez obrázkov, do ktorého nalejete čerstvú pitnú vodu, ďalej kúsok papiera a ceruzku. Na papier napíšte svoje osobné prianie – čím jednoduchšiu a výstižnejšiu formu zvolíte, tým rýchlejšie sa želanie splní. Miesto slova môžete na papier nakresliť aj symbol, ktorý vystihuje vašu túžbu. Papierik nalepte na pohár tak, aby text či symbol smeroval dovnútra. Aktivovaná voda po jej vypití roznesie „vkódované“ informácie do každej bunky tela. Naše „ja“ sa potom „previbruje“ na rýchle zhmotňovanie a prijímanie želania.

Pri plnení túžob môže byť nápomocná aj takzvaná „studňová mágia“. Studne boli odjakživa považované za brány do iných svetov. Hovorí sa, že každá „diera v zemi“ má svojho strážneho ducha – anjela, vílu alebo škriatka. Keď ich žiadate o splnenie sna, do studne treba hodiť obetný dar. Typickými „obetinami“ boli v minulosti kamienky alebo mince. Táto forma mágie sa zachovala dodnes – každý z nás aspoň raz v živote hodil do studne peniaz a pritom si pomyslel na svoju tajnú túžbu.

Voda sa v magických úkonoch využíva aj na „likvidáciu“ ťažkých blokád a kódov z minulosti. Vezmite papier a napíšte naň všetko negatívne a záporné, čo ste prežili a čoho sa chcete v mysli a srdci definitívne zbaviť. Keď ste hotový, z papiera vyrobte loďku. Zájdite k tečúcej vode – potoku alebo rieke, a loďku položte na hladinu. Vnímajte, ako sa postupne vzďaľuje. Tak, ako odchádza vlastnoručne vyrobená „očistná loďka“, miznú aj starosti späté s minulosťou.

Známou magickou technikou je prechod cez vodu. Ak niekam idete alebo cestujete dopravným prostriedkom a „vo vzduchu“ cítite nebezpečenstvo, skúste prekročiť vodný tok – prejdite cez most alebo prekročte malý potôčik. Voda očisťuje a zlá energia, ktorá sa na vás chystá „zaútočiť“, ostane na druhej strane toku.

Na rituálne účely možno použiť aj dážď, či dokonca búrku. Lejak poslúži pri zbavovaní sa zlozvykov. Na papier napíšte svoj „neduh“ a položte ho pod holé nebo, aby naň dopadalo čo najviac dažďových kvapiek. Sledujte, ako sa nápis postupne „rozpíja“, až zmizne úplne. Viacnásobným opakovaním mocného rituálu by sa mal stratiť aj váš zlozvyk.

Počas búrok praktizujte čary, prípadne si nabíjajte amulety a talizmany. Treba ich umiestniť von a vystaviť hromom, bleskom a prudkému lejaku.

 

*Voda odhalí budúcnosť

Jednou z najstarších metód vykladania budúcnosti je veštenie z vodnej hladiny. Postup zvládne každý – ujasnite si otázku alebo problém, nájdite si pokojné miesto pri vode, pohodlne sa usaďte, uvoľnite sa a vyprázdnite myseľ. Hľaďte do vody, až kým nedosiahnete stav  „medzi bdelosťou a spánkom“. V tomto „rozpoložení“ by vám malo napadnúť riešenie problému alebo vám vodná hladina „zvestuje“ odpoveď na vašu otázku.

Zaujímavá je aj iná veštecká technika.  Položte otázku a na hladinu jazera alebo rybníka hoďte kameň. Spočítajte kruhy na hladine, ktoré sa vytvoria. Ak je ich počet nepárny, odpoveď na otázku je „áno“, ak ide o párny počet, odpoveď je „nie“.

 

*Voda vás zbaví negatívnych energií, vrátane „z očí“

Chcete vedieť, či vás niekto uriekol? Pravdu odhalíte pomocou vody. Potrebujete nádobu s čistou vodou, pohár a čajovú lyžičku. Z nádoby odoberte 6 lyžičiek vody a dajte ich do pripraveného pohára. Zájdite k umývadlu. Z pohára odoberte 1 lyžičku vody, dajte ju do úst, premieľajte a následne vypľujte. Toto spravte trikrát. Potom namočte svoj pravý ukazovák do pohára a krúžte ním vo vode. Vzápätí si namočeným ukazovákom robte okolo pravého oka kruhy. Rovnako postupujte ľavým ukazovákom na ľavom oku. Na konci očistného rituálu by mali v pohári ostať necelé 3 lyžičky vody. Ak je tekutiny viac, znamená to, že máte „porobené“. V takomto prípade treba magický úkon opakovať znova.

A ešte jedna rada, ako sa zbaviť negatívnych energií, vrátane urieknutia či porobenia. Naši predkovia hovorili, že prechádzky bosími nohami po rannej rose očisťujú od všetkých zlovestných „nánosov“.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574