Necítite sa vo vlastnom dome bezpečne? Možno sa v ňom skrývajú temné sily

 

 

Sú priestory, kde sa cítime dobre. A potom sú také, v ktorých nedokážeme vydržať ani sekundu. Ak si myslíte, že je to náhoda, mýlite sa. Každý dom či byt má svoje vibrácie. Tie sú ovplyvnené dvoma faktormi.

Pod energiu príbytku sa vo veľkej miere podpisuje minulosť, presnejšie to, kto v ňom dosiaľ žil a aké mal vyžarovanie. Ak sa v dome alebo byte dlhý čas zdržiavala osoba hnevlivá, zlá a zákerná, aj objekt je „infikovaný“ negatívnymi emóciami. Čo to prináša v praxi? Keď sa zdržiavame v takto „zamorenom“ priestore, sami sa stávame nepokojní, napätí a lomcuje nami agresivita. Naopak, ak priestor obýval človek harmonický, empatický a ľudský, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v ňom budeme cítiť výborne.

Druhým faktorom, ktorý ovplyvňuje energetickú kvalitu domu či bytu, sú zemské vibrácie. Určite ste už počuli o geopatogénnych zónach. Ide o lokality, v ktorých neprúdi priaznivá energia. Práve naopak, tok dobrej energie je zabrzdený. Stagnuje, a preto stagnujú aj naše životy. Táto nehybnosť môže okrem iného spôsobiť zdravotné ťažkosti.

 

Geopatogénne zóny sa vyskytujú na miestach, kde sa nachádzajú

-        bane, kameňolomy,

-        cesty a diaľnice,

-        priehrady a vodné diela,

-        elektrárne a vysielače,

-        rozsiahle stavby,

-        tunely a podjazdy.

Osobitné miesto majú územia, kde kedysi prišlo k vážnym nehodám alebo explóziám, kde stáli koncentračné tábory, väzenia alebo sirotince a kde sa vykonávala čierna mágia.

 

Či už máme do činenia s negatívnymi energiami, alebo geopatogénnymi zónami, výsledkom bývajú rôzne problémy, ťažkosti a komplikácie, ktoré na nás v danom objekte striehnu na každom kroku. Najčastejšie pociťujeme

-        nedostatok vlastnej energie,

-        depresiu a zlú náladu,

-        syndróm smoly, čiže nám nevychádza nič, do čoho sa púšťame,

-        zníženú imunitu organizmu,

-        zvýšenú chorobnosť,

-        nespavosť,

-        záchvaty agresivity, ba až paniky.

Stavby s nepriaznivými vibráciami sú typické aj tým, že pôsobia tmavo a nevľúdne, často podliehajú plesniam, objavujú sa v nich nepoznané zvuky a vône. Rastliny hynú, domáce zvieratá – okrem mačiek – sú ustavične nepokojné a chorľavé.

Zvlášť citlivé na priestory s negatívnymi energiami sú malé deti. Často plačú, majú rôzne druhy neopodstatnených strachov alebo hľadia na jedno jediné miesto v izbe, pričom sa tam nič konkrétne a voľným okom viditeľné nenachádza.

 

Pri odhaľovaní nepriaznivých zón poslúžia viaceré techniky. Ideálnou možnosťou je nájsť si prútikára, teda osobu, ktorá pomocou virgule, prútika alebo kyvadla odhalí zdroj negatívnej energie a navrhne konkrétne riešenie. Prútiky sa najčastejšie vyrábajú z liesky, jablone alebo vŕby. Ak si „mága“ nechcete „ťahať“ domov, nezúfajte. Mnohí prútikári už pracujú aj na diaľku. „Napoja“ sa na priestor, v ktorom žijete, a určia miesta, v ktorých neprúdi dobrá energia. Pri hľadaní si prútikára však nenaleľte podvodníkom a šarlatánom. Pri nesprávne vybranom odborníkovi by nezmizli geopatogénne zóny, ale zopár stovák z vašej peňaženky.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574