Mocný rituál lásky - spojte to, čo sa rozdelilo

 

 

Existujú dva typy rozchodov - karmický a dočasný. Pokiaľ ide o rozchod karmického rázu, nemožno ho zvrátiť. Skrátka, životné cesty dvoch ľudí sa rozišli. Už si nemajú čo povedať, nemajú sa kam spoločne posunúť. Je na čase, aby si každý z nich našiel inú polovičku. V prípade karmického rozchodu je akýkoľvek rituál na opätovné spojenie zväzku zbytočný, ba dokonca aj nebezpečný. Čiernou mágiou síce danú situáciu vieme zvrátiť, ale keďže ide o temný rituál, vezme si svoju daň - najmä v podobe ťažkých zdravotných komplikácií alebo veľkých problémov v rodine.
Druhým typom rozchodu je rozchod dočasný. V takomto prípade prichádza do úvahy špeciálny zrkadlový rituál na uzmiernenie. Treba si však uvedomiť, že jeho úlohou nie je rozhádaných partnerov nasilu spojiť, a teda zasiahnuť do slobodnej vôle iného človeka, ale vytvoriť priestor na to, aby si konflikt, ktorý vznikol, vydiskutovali. Jednoducho - magický rituál im umožní "vyžehliť" krivdy, ktorými si vzájomne ublížili.

*Na kúzelný rituál potrebujete fotografiu osoby, ktorá vás opustila. Na fotke nesmie byť nikto iný. Uprednostňujte snímky z exteriéru. Ideálne je, ak sa osoba na fotografii usmieva. Teraz nájdite svoju vlastnú fotku, pričom dodržte rovnaké kritériá ako pri snímke svojho partnera.
Vezmite dve rovnaké zrkadlá - mali by mať približne veľkosť fotiek. Snímky priložte tvárami k sebe a uložte ich medzi zrkadlá, pričom ich lesklá strana má smerovať von. Silnou lepiacou páskou rituálne zrkadlá zviažte a "dielko" nechajte nabiť mesačnou žiarou - najlepšie počas svitu. Fotky zo zrkadiel nevyberajte dovtedy, kým sa milovaná osoba neozve. Pamätajte, že pokiaľ magický úkon nezaberie, je to preto, že váš rozchod bol karmický, a preto sa s ním budete musieť zmieriť.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574