Máte choré oči? Pomôže ezoterika!

 

Ďalekozrakosť, krátkozrakosť a ďalšie očné choroby sužujú čoraz viac ľudí. Fyzickou príčinou je časté pozeranie televízie či sedenie za počítačom a nevyhovujúce osvetlenie. Duchovnou príčinou je dlhodobý pocit, že sa už na niečo alebo na niekoho nechcem pozerať. Očné problémy mávajú ľudia, ktorí sa boja vidieť pravdu.

Základom je teda zmeniť pohľad na život.

V boji proti očným chorobám pomôžu minerály, ktoré sa spájajú so šiestou čakrou. Ide o lapis lazuli alebo sodalit. Nápomocný môže byť i ametyst alebo ametrín.

Ďalším spôsobom je poprosiť o pomoc anjela menom Mahzian. Je to mocná energia, ktorá je už po stáročia vzývaná práve pri potrebe vyliečenia a posilnenia zraku. Opakujte si túto afirmáciu:
"V mene Všemohúceho stvoriteľa všetkého, čo je, ťa prosím, anjel Mahzian, ako liečiteľa zraku, aby si mi vrátil videnie, posilnil a vyliečil moje oči. Ctím si ťa a ďakujem za vypočutie mojej prosby a za to, že vykonávaš svoje poslanie, a to v mene Všemohúceho."

Oči môžete posilňovať aj prírodnými liečivami. Tu je recept na špeciálnu zmes: k trom dielom vňate očianky pridáme jeden diel listu čučoriedky, jeden diel orecha a jeden diel kvetu rumančeka. Obvyklým spôsobom pripravený čaj pijeme dva až trikrát denne.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574