Koho ohrozujú temné energie?

 

Poznáte to. V noci vás prebudí akýsi zvláštny zvuk. Máte pocit, že niečo spadlo, pootvorili sa dvere alebo zaškrípala podlaha. Z ničoho nič sa vás zmocní strach, ktorý môže byť taký silný, že ostanete paralyzovaný na posteli. Neviete sa pohnúť a s napätím očakávate, čo sa bude diať.
Pod rúškom tmy sa v blízkosti človeka môžu zjavovať rôzne tajomné entity. Všetky majú však jedného spoločného menovateľa - priťahujú ich vaše negatívne emócie. Ak má človek v sebe zlé pocity - hnev, nenávisť, závisť, smútok, žiarlivosť - je atakovaný bytosťami z iných dimenzií. Preto treba mať čistú myseľ, no predovšetkým čisté srdcia. Ľuďom, ktorí rozsievajú lásku, sa negatívne entity zďaleka vyhýbajú.

Démonické energie - nízkohmotné bytosti, ktoré sa zdržiavajú zväčša pod posteľou alebo sa vznášajú tesne pod stropom. Žijú z negatívnych pocitov človeka a vo všeobecnosti platí, že čím je osoba negativistickejšia a pesimistickejšia, tým sú energie silnejšie. Ľudí oberajú o silu a vitalitu, ráno sa potom cítia vyšťavení ako citróny.

Geoenergie - škodlivé entity, ktoré "okupujú" všetky priestory v byte alebo dome. Priťahujú ich geopatogénne zóny a priestory, kde neprúdi dobrá energia. Geoenergie neprepúšťa alobal, ktorý je potrebné mať pod posteľou. V príbytku pravidelne vetráme, zbavujeme sa starých a nepotrebných vecí a izby sa pokúšame zariaďovať podľa starého učenia feng-šuej. Geoenergie spôsobujú človeku psychické aj fyzické zdravotné komplikácie.

Logardy - energie strachu, ktoré si vytvárame vo vlastnej hlave. Každá myšlienka sa zhmotňuje, a preto si strašidelnými predstavami "zreálňujeme" negatívnu bytosť. Silu logárd zintenzívňuje sledovanie hororových filmov a čítanie strašidelných príbehov. Ak sú príliš mocné, postihnutá osoba môže trpieť psychickými problémami.

Privtelené duše - "uviaznuté" duchovné telá osôb, ktoré zomreli, no z určitých príčin neodišli do svetla. Na človeka sa "prisajú" z rôznych dôvodov - dotyčný ich nechce pustiť a smúti nad stratou blízkej osoby, duša plánuje doriešiť isté veci, ktoré počas jej pozemského života ostali otvorené, alebo sa chce pomstiť človeku, ktorý jej fyzickému telu ublížil - napríklad vraždou.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574