Keď sviečky plnia priania...

 

Sviečky väčšinou zapaľujeme pri mimoriadnych príležitostiach - oslavy, sviatky, romantické večere. Voskové "ozdoby" by sa však mali stať súčasťou nášho každodenného života. Sú mocným prostriedkom mágie a hoci vyzerajú na prvý pohľad úplne jednoducho, ich pálením si do života môžeme pritiahnuť všetko, po čom túžime. Hovorí sa, že plameň je sprostredkovateľom energií medzi naším svetom a nekonečným univerzom, čiže Božou ríšou. Vyslovením želania a zapálením sviece sa vaše prianie rýchlejšie dostáva do "nebies", ktoré vzápätí zabezpečia zhmotnenie túžob.
Postup sviečkovej mágie je úplne jednoduchý. Kúpte si sviecu, pričom jej farbu si zvoľte podľa toho, aký problém chcete riešiť, resp. aké máte prianie.
Vezmite do rúk nezmývateľnú fixku a želanie ňou napíšte na sviečku. Nerozpisujte sa, prianie by malo byť jednoduché a strohé, napr. Chcem vyzdravieť, Chcem si nájsť partnera, Chcem viac peňazí...
Sviečku zapáľte. Zapaľovač nahraďte klasickými zápalkami, majú svoje osobitné čaro. Zatvorte si oči a predstavujte si, ako svetielko z plameňa s vaším želaním stúpa nahor až do nekonečného vesmíru. Sviecu nechajte dohorieť, nikdy ju nesfúknite. Pokiaľ zhasne sama, už ju nezapaľujte.

ČERVENÁ SVIECA - peniaze, práca, bývanie, majetok, dedičstvo
ORANŽOVÁ SVIECA - erotické priania
ŽLTÁ SVIECA - kariéra, medziľudské vzťahy
ZELENÁ SVIECA - láska, vzťahy, deti
FIALOVÁ SVIECA  - spirituálne a duchovné želenia
ČIERNA SVIECA - očista od negatívnych energií, vrátane porobenia či prekliatia
BIELA SVIECA - zdravie

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574