Dovolenky podľa hviezd - každé znamenie oddychuje inak

 

 

Letné dovolenky sú tu! Ak si myslíte, že vám "ulahodí" akákoľvek krajina, ste na omyle. Ku každému znameniu sa hodí iná destinácia. Vyberte si zájazd podľa odporúčania hviezd...

BARAN - Ideálna dovolenka je taká, ktorú môžu sami naplánovať a zorganizovať. Pokiaľ by šli na dovolenku pripravenú inou osobou, spokojní by neboli. Z krajín odporúčame Chorvátsko.

BÝK - Býci potrebujú zážitkovú dovolenku. Chcú sa nielen kúpať a slniť, ale aj spoznávať nové veci. Masívne horúčavy nemusia, a preto odporúčame chladnejšie destinácie. Keďže nemajú radi pravidlá, na dovolenku sa môžu vydať aj mimo letnej sezóny - napríklad počas jesene.

BLÍŽENCI - Tomuto znameniu odporúčame pokojnú, relaxačnú dovolenku. Masy ľudí blíženci nemusia, a preto im ulahodia vyľudnené zátoky či poloprázdne pláže. Obľubujú aj exotické ciele.

RAK - Kľúčovým slovom dovoleniek pre rakov je romantika. Ráno raňajky v posteli, na obed milovanie na pláži a večer hľadenie na hviezdy vo dvojici. Z destinácií odporúčame Španielsko.

LEV - Ľudia narodení v znamení leva potrebujú dynamickú dovolenku. Chcú, aby sa okolo nich stále čosi dialo. Nosom nebudú "krútiť" ani nad adrenalínovými zážitkami. Pre toto znamenie odporúčame Grécko.

PANNA - Tieto osoby bývajú na dovolenkách pasívne. Chcú veľa jedla, slnka a vĺn. Vyberať by si mali pobyty s all inclusive. Energiu načerpajú napríklad v Tunisku, kde sa o nich domáci patrične postarajú.

 

VÁHY - Pre ľudí narodených v tomto znamení môže byť ideálnym dovolenkovým zážitkom potápanie sa. Podmorský svet ich nabije dobrou energiou a prídu na nové myšlienky.

ŠKORPIÓN - Tieto osoby milujú mystiku a mágiu. Určite by mali aspoň raz za život navštíviť kúzelný Egypt. Mnohí Škorpióni budú mať pocit, že tam už kedysi v minulých životoch boli.

STRELEC - Pre Strelcov odporúčame bádateľské destinácie, v ktorých môžu nielen pookriať, ale sa aj kultúrne vzdelávať. Peniaze radi investujú do extrémne vzdialených krajín.

KOZOROŽEC - Osoby narodené v tomto znamení môžu ostať pokojne doma - v slovenských regiónoch. Plne sa uspokoja s turistikou či "radovánkami" na kúpaliskách.

VODNÁR - Toto znamenie chce mať od každého pokoj - zavrieť sa do svojej "ulity" a meditovať. Určite by si nemalo vyberať hlučnú destináciu. Z krajín odporúčame Kapverdy alebo Maltu.

RYBY - Posledné znamenie zverokruhu prežije šťastnú dovolenku kdekoľvek, kde bude dobrá nálada, príjemní ľudia a, samozrejme, voda. Skvelý pobyt môžu prežiť napríklad v Bulharsku.

 

*ČÁRY-MÁRY
Rituál na pritiahnutie letnej dovolenky

Potrebovať budete svoju fotografiu a fotografiu rodinných príslušníkov, s ktorými chcete tráviť letnú dovolenku. Pripravte si výkres, farbičky, katalógy alebo časopisy s peknými snímkami a červenú sviečku.

Vezmite výkres a červenou farbou napíšte do vrchnej časti veľkými písmenami NAŠA LETNÁ DOVOLENKA. V katalógoch alebo časopisoch nájdite takú destináciu, po akej túžite. Tie najkrajšie obrázky vystrihnite a dajte na bok. Strihajte pláže, lode, piesok, slnko, dobré jedlo, príjemnú spoločnosť, skrátka, všetko to, čo vo vás vytvára dojem príjemnej a pohodovej dovolenky. Z fotografií vystrihnite seba a ostatných členov rodiny. Snímky a obrázky kombinujte tak, aby ste z výkresu "vyčarovali" pestrý, farebný a pozitívne nabitý obrázok vašej budúcej spoločnej dovolenky. Čím viac sa s "dielkom" budete hrať, tým viac dobrej energie doň dáte a vznikne väčšia šanca na pritiahnutie vysnívaného letného relaxu.
Hotový obrázok umiestnite v byte či dome na také miesto, ktoré je denno-denne viditeľné celej rodine. Pri obrázok položte veľkú červenú sviečku, ktorú každý deň zapáľte presne na 7 minút.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574