Čo o vás prezrádza aura?

 

Vzhľadom na duchovný pokrok civilizácie si čoraz viac ľudí uvedomuje, že súčasťou tela človeka nie je iba organizmus ako taký, ale aj energetický obal, ktorý nás chráni pred vonkajšími vplyvmi. Auru síce voľným okom nevidíme, ale už existujú metódy a techniky, ktorými sa dá existencia svetelného obalu dokázať. Deti do približne troch rokov auru vnímajú.
Každý jedinec má inú aurickú "štruktúru" - líši sa veľkosťou, vibráciou, hustotou, ale najmä farbou. Vybraní ezoterici dokážu odtiene aury "nacítiť" - následne z nich vyčítajú povahu i charakter daného človeka, ale aj to, aké vlastné či cudzie energie v sebe ukrýva. Na aurickom obale sa "usádzajú" negatívne emócie, ale aj nepriaznivé vplyvy z okolia - porobenie, prekliatie alebo počarovanie. Aura prezrádza i ochorenia v tele.

Práve teraz môžete zistiť, akú auru máte vy sami! Stačí, ak si z kartónu vystrihnete 8 rovnakých kartičiek. Každú namaľujte inou farbou. Zvoľte si tieto farby - zelená, červená, oranžová, žltá, modrá, fialová, čierna a zlatá. Zapáľte bielu sviečku a na chvíľu sa zapozerajte do plameňa. Premiešajte karty a rozložte ich pred sviecu. Požiadajte Univerzum, aby vám zdelilo tajomstvo o vašej aure. Ľubovoľnou rukou vyberte jednu z kariet. Prezradí, aký odtieň má váš aurický obal. V prípade, že úkon robíte pre niekoho blízkeho, dôkladne sa naňho sústreďte.

*Zelená aura
Citlivý človek, ktorý rád pomáha. Ukrýva v sebe liečiteľské schopnosti. Niekedy bojuje s precitlivenosťou. Hrozia mu najmä kardiovaskulárne choroby.

*Červená aura
Energický človek, ktorému nechýba vitalita. Ustavične sa za niečím "naháňa". Ak je príliš materialistický, hrozia mu ťažkosti s pohybovým aparátom.

*Oranžová aura
Ctižiadostivý človek, ktorý je plný vášne a temperamentu. Má v sebe veľa snov. Ak sa však sústredí len na seba, zabúdajúc na okolie a blízkych, objaviť sa uňho môžu zdravotné ťažkosti spojené s urogenitálnym traktom.

*Žltá aura
Rozumný človek, intelektuál. Zväčša máva silnú osobnosť. V prípade, že to "preženie" s egom, pripraviť by sa  mal na ochorenia súvisiace s tráviacim traktom.

*Modrá aura
Duchovný človek, ktorého láka spiritualita. Hľadá odpovede na mnohé životné otázky. Ak ich však nenájde a stratí sa v neistote, telo reaguje ochoreniami dýchacích ciest, ale i zmyslových orgánov, najmä zraku.

*Fialová aura
Láskavý človek, ktorý sa rád rozdáva. Vie, že jeho poslaním je pomáhať svetu. Starosti spojené najmä s osobným životom mu spôsobujú psychické ťažkosti, ale aj bolesti hlavy či poruchy spánku

*Čierna aura
Ustráchaný človek, ktorým "lomcujú" obavy všetkého druhu. Je pesimistický a negativistický. V organizme je narušená imunita, hrozia aj vážne civilizačné choroby.

*Zlatá aura
Mimoriadne "boží" človek, ktorý má silné spojenie s duchovným svetom. Našiel v sebe dokonalú harmóniu. Choroby mu nehrozia, pretože má samoliečiteľské schopnosti.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574