ANJELSKÁ NUMEROLÓGIA – vyrátajte si, aký vás čaká deň

 

 

Anjeli liečia, uzdravujú, inšpirujú, povzbudzujú, ale zároveň pomáhajú pri predpovedaní budúcnosti. A práve teraz môžete vďaka mocným bytostiam zistiť, čo vás čaká a čo neminie. Vyrátajte si takzvaný „anjelský deň“. Postup je jednoduchý:

-        Najskôr treba vypočítať vibráciu aktuálneho roka. Ak sme teda v roku 2014, zrátame čísla 2+0+1+4. Dostaneme výslednú cifru 7.

-        Teraz musíte vyrátať svoj osobný rok. K číslu aktuálneho roka pripočítajte váš mesiac i deň narodenia. Ak ste na svet prišli 23. októbra, postupujete takto: 7 /číslo aktuálneho roka/ + 10 /váš mesiac narodenia/ + 23 /váš deň narodenia/. Výslednou cifrou je 40. Vždy, keď dostanete dvojciferené číslo, musíte z neho vytvoriť číslo jednociferné, teda 4 + 0 = 4. Vibrácia vášho osobného roka je teda 4.

-        Nasleduje výpočet osobného mesiaca. K osobnému roku pripočítajte číslo aktuálneho mesiaca. Ak máme napríklad september, teda 9. mesiac, k číslu 4 /váš osobný mesiac/ prirátajte číslo 9. Výsledkom je cifra 13. Teraz ešte potrebujeme získať jednociferné číslo, takže 1 + 3 = 4. Vibrácia vášho osobného mesiaca je 4.

-        Na záver pristúpte k výpočtu osobného dňa. K osobnému mesiacu, teda k číslu 4, prirátajte deň, na ktorý sa pýtate. Ak chcete vedieť, čo vás čaká 28. septembra, postupujte takto: 4 + 28 = 32. A teraz ešte finálny výpočet: 3 + 2 = 5. Dospeli ste k záveru – vibrácia vášho osobného dňa na 28. septembra je 5.

 

*Osobný deň 1 – Čas na nové začiatky

Pustite sa do všetkého, po čom túžite. Vaše plány sú zrealizovateľné. Choďte na nové miesta, stretávajte sa s novými ľuďmi, začnite pracovať na novom vzťahu či novom zamestnaní. Buďte vodcom dňa. Nebojte sa ukázať okoliu, čo vo vás drieme.

Osobný kameň: rubín alebo granát

Farba: červená

 

*Osobný deň 2 – Spolupráca

Neostávate medzi štyrmi stenami. Choďte do spoločnosti. Ľudia, ktorých stretnete, vám ukážu nový smer. Buďte trpezlivý, tolerantný a diplomatický. Nevstupujte do hádok, hľadajte kompromisy. Vytvárajte okolo seba harmóniu.

Osobný kameň: karneol alebo adulár

Farba: oranžová

 

*Osobný deň 3 – Zábava

Smejte sa, zabávajte, rozdávajte dobrú náladu. Choďte na párty alebo rodinnú oslavu. Milujte všetkých ľudí navôkol a dajte im to patrične najavo. Investujte energiu do svojej krásy, kúpte si peknú vec, ktorá rozihrá vašu dušu.

Osobný kameň: citrín alebo jantár

Farba: žltá

 

*Osobný deň 4 – Práca

Je čas na robotu. Pustite sa do všetkých úloh, nenechávajte si ich na neskôr. Máte množstvo energie, investujte ju do práce. Pokračujte vo svojich projektoch, prinesú úspech i peniaze. Dobrý deň na upratanie príbytku či návštevu lekára.

Osobný kameň: jadeit alebo ruženín

Farba: zelená

 

*Osobný deň 5 – Sloboda

Uvoľnite sa a „nalaďte“ sa na prirodzený tok života. Do ničoho sa nenúťte, udalosti budú plynúť úplne samy. Cíťte úžasnú slobodu, ktorá vám je daná. Nerobte žiadne unáhlené rozhodnutia, počkajte si na prirodzené „rozuzlenie“ problému. Slobodu doprajte aj svojmu okoliu. Vyhnite sa žiarlivosti a manipulatívnym sklonom. Nezabúdajte, že len čistá sloboda vo vzťahu prináša absolútnu lásku.

Osobný kameň: tyrkys alebo akvamarín

Farba: tyrkysová

 

*Osobný deň 6 – Inventúra

Uskutočnite osobnú „inventúru“. Poupratujte v domácnosti alebo si spravte poriadok v mysli. Uvoľnia sa tak napäté energie, ktoré vami už dlhší čas „lomcujú“. Popracujte na svojich slabých stránkach – zbavte sa negativizmu, závislostí rôzneho druhu či tendencie posudzovať iných ľudí.

Osobný kameň: sodalit alebo lapis lazuli

Farba: námornícka modrá

 

*Osobný deň 7 – Meditácia

Je čas zahĺbiť sa do svojho vnútra. Ostaňte doma, pokiaľ sa dá. Rozmýšľajte, uvažujte, analyzujte, prehodnocujte. Alebo buďte v absolútnom tichu. Nastal pasívny deň. Pamätajte, že žiadna aktivita by dnes nepriniesla svoje ovocie.

Osobný kameň: ametyst

Farba: fialová

 

*Osobný deň 8 – Podnikanie

Aktívny deň, počas ktorého sa vyplatí akákoľvek aktivita. Hľadajte novú prácu, klientov, podpisujte zmluvy, vstupujte do nových obchodov. Organizujte a reorganizujte. Šťastena je pri vás. Priťahovať môžete aj peniaze.

Osobný kameň: diamant alebo krištáľ

Farba: ružová

 

*Osobný deň 9 – Ľudskosť

Celý svet je vaša rodina. Pomôžte každému, kto je v úzkych. Nezabúdajte na štedrosť. Počas tohto dňa sa nepúšťajte do nových začiatkov – ani v pracovnej, ani v citovej sfére. Cesta za pozitívnym výsledkom by bola dlhá a tŕnistá.

Osobný kameň: zlato

Farba: všetky pastelové farby

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574