Komunikácia s anjelmi

 

 

Anjeli sú vždy pri nás, nech sa deje čokoľvek. To znamená, že aj komunikácia s týmito bytosťami je možná vždy a všade. Radujú sa, ak s nami môžu „prehodiť reč“. To, že sa k nám prihovárajú, pociťujeme alebo vnímame rôzne. Môžeme počuť skutočné slová, alebo sa nám v hlave objavia symboly, alebo sa začnú zjavovať svetelné či iné úkazy, alebo započujeme nezvyčajné zvuky. Konkrétnu formu si vyberajú anjeli. Vždy je to však spôsob, ktorému dokážeme porozumieť. Len treba byť vnímaví – otvoriť srdcia, vypnúť hlavu a nechať sa unášať komunikačnou vlnou.

Hoci na knižnom trhu nájdeme rôzne tituly, v ktorých sa hovorí, že ak sa chceme rozprávať s anjelmi, potrebujeme vykonať špeciálne rituály, pravda je kdesi inde. Keďže sú tieto energetické bytosti všemocné, nepotrebujú na to, aby sa s nami spojili, rituálny úkon. Jednoducho ich stačí privolať. Prídu vždy, lebo nás úprimne milujú. Ak vieme, ktorého konkrétneho anjela chceme privolať, stačí si naňho pomyslieť a poprosiť ho, aby sa nám zjavil, prihovoril alebo aby nám dal znamenie. Signál prichádza vždy – na toto pamätajte. Ak sa nám zdá, že impulz sa nedostavil, určite to nie je chyba anjelov. Asi nie sme dostatočne otvorení, asi je v nás blok. Ani vtedy však netreba zúfať – poproste jedného z archanjelov, aby nás tohto bloku zbavil. „Uzdravenie“ prichádza okamžite. Podstatné je odovzdanie sa tomuto magickému a kúzelnému úkonu. Hovorí sa tomu dôvera. V prípade, že nevieme, ktorého konkrétneho anjela chceme mať pri seba, stačí poprosiť mocnú anjelskú ríšu, nech k nám vyšle takú bytosť, akú v danej chvíli potrebujeme. Prihovorte sa zázračnému svetu, zdeľte mu svoju otázku alebo problém, no a potom už len čakajte na znamenie. Verte, že signál zhora prichádza za každých okolností. Anjeli chcú pomáhať, lebo je to ich poslaním, robí ich to šťastnými.

Vynikajúcimi pomocníkmi na komunikáciu s anjelmi sú špeciálne energetické karty, ktoré nájdete aj na týchto stránkach. Fungujú, pretože majú priame spojenie s krásnymi bytosťami. Viacero kartových setov nájdete aj v ezoterických obchodoch.

Na komunikáciu s anjelmi môžete použiť aj kyvadlo. Urobte si vlastné kruhové tabuľky, pomocou ktorých sa vám energetické bytosti môžu prihovárať. Určite si, čo má daná tabuľka ukázať. Do jednotlivých stĺpcov môžete vpísať mená archenjelov a ďalších anjelov. Potom vám ukazovadlo kyvadla ukáže, ktorý anjel je pri vás. Alebo tam vpíšte afirmácie čiže pozitívne tézy, napríklad Som krásny, Dnes ku mne prichádzajú peniaze, Mám nádherené telo a podobne. Kyvadlo vám ukáže, ktorú afirmáciu v daný deň potrebujete, ktorá vás poteší. Jednoducho povedané, do tabuľky môžete vpísať viac-menej hocičo. Hrajte sa pritom, pociťujte detskú radosť, tešte sa. To sa anjelom páči, lebo oni sami sú takí. Priťahuje ich všetko pozitívne, hravé, optimistické, radostné a veselé.

 

Postup pri komunikácii s anjelmi (môžete si, samozrejme, zvoliť vlastný)

 

-         uvoľnite sa, meditujte, vyčistite srdce i myseľ, vypnite (pustite si pri tom príjemnú hudbu, pretože anjelom je hudba blízka)

-         poproste konkrétneho anjela, aby bol pri vás (alebo poproste mocnú anjelskú ríšu, nech k vám zošle takú bytosť, ktorá vám dokáže pomôcť pri    riešení určitého problému)

-         nastavte sa na prísun energie zhora – cíťte sa dobre, príjemne, optimisticky, veselo, usmievajte sa alebo sa smejte

-         v tej chvíli prichádza zázračné zjavenie alebo znamenie – „objíme“ vás anjel

 

Ako sa anjeli zjavujú?

 

-         svetelné úkazy – záblesky, svetlá, iskričky, farebné svetlá

-         konkrétne bytosti – vždy sú veselé a plné lásky, môžu byť malé, ale aj obrovské

-         energia, ktorú síce nevidíte, ale ju cítite. Môžu sa triasť lustre alebo visiace predmety

-         nádherné zvuky – cinkanie kvapiek, láskyplný šepot, hudba

-         opojné vône – hovorí sa, že každý anjel má svoju osobitú vôňu. A tou sa aj prejavuje. Bytosti voňajú nádherne, občas sú to vône, ktoré poznáme, občas vône úplne neznáme. Môžete cítiť napríklad vanilku, kokos alebo zmes rozličných kvetín

 

Čo pritom cítite?

 

-         vždy, keď prichádzajú anjeli, cítite prísun energie, ktorá dokáže zaplniť aj celú miestnosť

-         do vašich očí sa občas vtlačia slzy – sú to slzy úprimnej radosti, slzy, ktoré vás spájajú s Najvyšším

-         chvenie na tele

-         chlad alebo teplo

-         anjeli sa vás niekedy aj dotknú

-         ak máte domáce zvieratko, prítomnosť krásnej energie cíti alebo vidí tiež

-         často sa stáva, že po odchode anjela sa začnete čistiť. Môže sa to prejaviť vyrážkami na tele alebo aj hnačkovitými stavmi. Nie je to však nič negatívne, práve naopak. Anjelské bytosti sú uzdravujúce, majú liečiteľské schopnosti. Možno počas „rituálu“ zistili, že máte v tele energetické usadeniny alebo bloky, a tak sa ich rozhodli vyčistiť. Robia to s láskou

 

 Písomné prosby anjelom

 

Anjelom sa môžete prihovárať aj pomocou písaného textu. Stačí, ak svoje želanie napíšete na kúsok papiera. Je dôležité, aby išlo o prianie zo srdca, prianie, ktoré pomáha – či už vám, alebo niekomu inému. Nesmie to byť želanie, ktoré ubližuje. Text píšte buď vlastným písmom – teda s použitím klasickej abecedy, alebo využite starú tébsku abecedu.

 

 

Ak je želanie hotové, poproste konkrétneho anjela, nech "prevezme" toto prianie a nech sa s láskou postará o jeho splnenie a zhmotnenie. Papierik potom odložte - napríklad do knižky s ezoterickým obsahom. Ak neviete, ktorého konkrétneho anjela osloviť, poproste silnú anjelsú ríšu, nech to urobí za vás. Ona je spravodlivá a vyberie vám tú bytosť, ktorá sa o vaše prianie postará čo najlepšie.

Po „vyvolávaní“ anjela  - či už priamo, alebo pomocou písaného textu - sa nezabudnite poďakovať. Vďačnosť je mocná a priťahuje k vám ďalšie pekné a príjemné udalosti.

Anketa

Ktoré ezoterické témy vás najviac zaujímajú?

Channeling (26)

Celkový počet hlasov: 574